درباره ما

فروشگاه دوناگالری در سال 1395 پایه گذاری شد و در ابتدای کار در حوزه ی تخصصی لوازم آرایشی و بهداشتی مشغول به کار بود که پس از مدت کوتاهی بطور تخصصی لاین ناخن را هم به محصولات خود اضافه کرد بطوریکه در این زمینه توانست خدمات زیادی ارائه دهد و مورد استقبال و تایید مشتریان زیادی قرار گیرد.

دونا گالری هرروز رشد کرده و تلاش اصلی آن این بوده تا هرروز اطلاعاتی حرفه‌ای‌تر را در اختیار مشتریانش قرار بده و در سریع‌ترین و امن‌ترین شکل ممکن، محصولات خریداری‌شده را به دست آن‌ها برساند


دونا گالری فراز و نشیب و تغییرات زیادی را پشت سر گذاشته‌است. پس از سالها خدمت رسانی تصمیم به ارتقاء زیرساخت‌ها و بستر اطلاعاتی سیستم دونا گالری گرفتیم و در مهر ماه 1400 سایت دونا گالری را با امکاناتی بروز و شکل و شمایلی مطابق استانداردهای جهانی رونمایی کردیم. دونا گالری در حال رشد است و در این راه دست در دست شما و به پشتوانه تیمی پر انرژی، فعال و نوآور به سمت خدمت‌رسانی هرچه بهتر به شما قدم بر خواهد داشت. این مجموعه اکنون در حوزه های آرایشی، بهداشتی و ناخن بطور تخصصی فعالیت دارد و مجموعه ی کاملی از بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی در سراسر جهان را فراهم آورده تا نیاز یکایک شما برای خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی را برآورده نماید.


با دونا گالری می توانید خریدهای خود را پیگیری و تاریخچه ی آن را بررسی کنید، همچنین میتوانید لیستی از علاقمندی های خود بسازید و از موجودی و قیمت محصولات مورد نظرتان خبردار شوید. میتوانید نظر خود را در رابطه با هر محصول به اشتراک گذاشته و از نظرات دیگران هم بهره مند شوید.

با دونا گالری می توانید از برنامه های تخفیفی خبردار شوید و خریدی به صرفه داشته باشید.